Çet sitesi


Çet Sohbet Sitesi

Dünya üzerinde birçok kişi çet sitesine girerek sohbet etmektedir. Çet bir bağımlılıktır. Doyasıya Çet yapmak insanın stresini almaktadır. Bu kanıtlanmış bir konudur. Muhabbet etmek insanları her zaman rahatlatır. Uluslararası yani dünya üzerinden Chat yapmak artık çok kolay. Teknolojinin üstün olduğu bu devirde saniyeler içerisinde Chat yapmanız için Çet sitesini sizler için tasarladık. Çet sayfamız dünya genelinde ünlü bir sayfa haline gelmiştir. Dünya üzerinden katılıp sohbet eden birçok kişi vardır. 

Çet Muhabbet

Çet muhabbet sitesi olarak sizler için kurduğumuz bu sistemde canınızın sıkılmayacağı ve güzel vakitler geçirebilmeniz için birçok oda kurduk. Ayrıca çet sitemizde kendinize özel odalar kurabilirsiniz. Bunun için #Help yani YARDIM kanalından destek alabilirsiniz. Seçtiğiniz Rumuz ( nickname ) sizden başkasının kullanmaması için kendinize bir Rumuz seçip onu şifreleyebilirsiniz. Sohbet odalarına bağlanırken Rumuz ve şifrenizi girerseniz otomatik olarak yetkili olduğunuz odalarda yetki konumuna geçip varsa özel odalarınız oda sahibi olarak giriş yapabilirsiniz. Özel odalarınıza kimlerin girip girmeyeceği konusunda ayarlar yapabilirsiniz. Kimlerin oda genelinde konuşacağına siz karar verebilirsiniz. Yani sistem sizin direktifleriniz yönünde hareket edecektir. Sistemi sizler için basit hale getirdik. Daha kaliteli ve daha iyi olabilmek için uzman  ekiplerimiz ve YARDIM Operatörlerimiz 7 gün 24 saat online olarak sizlere yardım etmektedir. 

Mobil Çet

Dilerseniz Çet sitelerimize cep telefonunuza mobil uygulamamızı indirerek sohbet odalarına daha hızlı ve daha güvenli giriş yapabilirsiniz. Çet odalarımızda istediğiniz herkes ile özelden yada oda genelinden sohbet edebilme imkanına da sahipsiniz.

Çet

Kültür açısından bakacak olursak; Oyun oynayarak genel kültürünüzü geliştirebilirsiniz. Zira oyunlar sadece genel kültür ile sınırlı kalmayıp #English kanalında oyun oynayarak dil seviyenizi geliştirebilirsiniz. Bunların haricinde İslami değerlere ve bilgilere sahip olabilmeniz için Dinimiz İslam konusunda oyun botunu sizler için tasarladık. Bütün bunların yanı sıra Radyo olarak canlı Dj eşliğinde müzikler dinleyebilirsiniz. Online bulunan kişilere istek şarkı isteyebilir. Gerekli mesajlarınızı anons ettirebilirsiniz.

Google Play Mobil Uygulamamızı indirmek için TIKLAYIN

İsviçreli kızlarla sohbet etmek için BURAYA TIKLAYIN

 

 


Yazar: Yonetici

Görüntüleme: 625 defa

Kategori: Çet, Chat, Chat Odaları, Chat Rooms, dünya chat, dünya sohbet, Genel, Sohbet, Sohbet Odaları

Yayınlanma Tarihi: 21 Şubat 2022

2 Yorumlar
Şükrü

Hamdi halen çet yapıyor mu ? :)))

Cevap bırakın