Chat


Chat

Chat demek terim anlamı ile muhabbet etmek, sohbet etmek, hasbihal gibi cümlelerdir. İngilizce bir kelime olan Chat çet olarak okunur. Ne demektir bu chat.? internet üzerinden yani sanal olarak mesajlaşma demektir. Dünya üzerinde sanal olarak mesajlaşmayı tercih eden milyonlarca kişi mevcuttur. Eski versiyonu ile de chat güzeldi fakat teknoloji ilerledikçe chat konuları da çok ilerledi.

Sohbet Odaları

Chat yapmak artık bilindiğinden de daha kolay hale gelmiştir. Çok eskilerde chat yapmak için sadece mIRC programı kullanılırdı. Şimdi ise web sitelerinden web sohbet, tabletlerden, telefon uygulamalarından her şekilde giriş yapabiliyorsunuz. Çet yapmak artık çok kolay. Chat Rooms

Mobilden Giriş

Bütün telefonlara uyumlu olarak cep telefonlarınıza indirebileceğiniz uygulama şeklinde bir aplikasyon yaptık. Cep telefonlarınıza indirdiğiniz takdirde ve isminiz yazdıktan saniyeler içerisinde sohbete başlayıp chat yapabiliyorsunuz. Çok pratik ve çok kullanışlı eğer denemek isterseniz BURAYA TIKLAYIN

Chat Odaları

Birbirinden farklı ve birbirinden daha güzel ve eğlenceli chat odalarımızı kurduk. İster radyo dinleyin, isterseniz sohbet edin, isterseniz oyun oynayın, isterseniz yabancı dil seviyenizi geliştirmek veya yeniden öğrenmeniz için odalar kurduk. Kesinlikle canınız sıkılmayacaktır. Evde, ofiste, minibüste, otobüste, trende, tatilde her yerden girebilme imkanına sahipsiniz. Google arama motorlarında birçok chat siteleri ile karşılaşabilirsiniz.

Dünya Chat

Google arama motorlarında dünya üzerinde birçok chat siteleri ile karşılaşabilirsiniz. Fakat bizi tercih eden dünya üzerinde yüzbinlerce kişi mevcut olup şu anda chat odalarımızda online chat yapmaktalar. Dünya’nın her kesiminden her kritere uygun kişileri bulabilirsiniz. Sevgili yapmak isterseniz, sanal arkadaşlık yapmak istersiniz, canı sıkılanlar, boş vakti olanlar, işten sıkılıp stres atmak isteyenler, aradığı aşkı bulamayanlar chat odalarımızda istediğiniz her şeyi bulabilirsiniz. Hatta cinsel içerikli sohbet etmek isteyen kişileri dahil bulabilme imkanına sahipsiniz.

Kendinize zaman ayırmak en doğal hakkınızdır. Günün stresinden uzak kalmak ve dünyanın her kesiminden kaliteli insanlarla güvenli bir şekilde sohbet edebilme imkanı bulmanız için chat odalarımızı sürekli açık kalmak sureti ile kurduk. Ve sizlerin hizmetine sunduk.

Mobil uygulamamızı indirmek için TIKLAYIN

Web sitesi üzerinden sohbet etmek için TIKLAYIN

mIRC Programı üzerinden sohbet etmek için TIKLAYIN

DunyaChat.NET


Yazar: Yonetici

Görüntüleme: 243 defa

Kategori: Chat, Chat Odaları, dünya chat, dünya sohbet, Genel, Sohbet, Sohbet Odaları

Yayınlanma Tarihi: 09 Ocak 2022

3 Yorumlar
HollyWood

sanal alemin hala ölmemiş olduğunu ispatlar niteliktesiniz başarılarınız devam eder inşAllah

Necati

Chat 'in yeni adresi Dunyachat..

Baran

Chat sohbet dünyanın en iyisi diyebilirim herşey sistemli. Rahat ve güvenli biryer rahatsız eden yok. Sayfayı kuranlara teşekkür ederim.

Cevap bırakın