Dünya Sohbet


Dünya Sohbet Odaları

Dünya sohbet denilince akla ilk gelen bu sayfadır. Dünya üzerinde her ülkeden sohbet etmek isteyen kişileri birleştirmek adına sohbet platformu kurduk. Dünya’daki sohbet etmek isteyen herkesi bu sayfada buluşturduk. Teknoloji çağında artık dünya üzerindeki birçok şeye internet yolu ile erişebiliyoruz. Arama motorlarından bilgi edinebiliyoruz.  Dünya üzerindeki en kaliteli sohbet platformunu oluşturmak için uzman ekiplerimiz ile birlikte 7 gün 24 saat çalışmaktayız. Hem çalışmaktayız hem geliştirmekteyiz. Sizlerin rahat ve kaliteli sohbet edebilmeniz için en iyi şekilde bir sohbet sayfası yaptık.

Sohbet sayfamıza Dünya’nın her ülkesinden ve her kesimden sohbet etmek isteyen kişileri bir araya getirdik.

Dünya üzerinden yüzbinlerce kişi ile sohbet etmek için BURAYA TIKLAYIN

Yüzbinlerce kişi ile Sohbet Edin

Günlük yaşantınızdaki stresleri unutmak istiyorsanız günün her saati cep telefonlarınızdan, tabletlerinizden, bilgisayarlarınızdan kısacası her şekilde internet olan her yerden sohbet sayfamıza giriş yapabilirsiniz.

Giriş Seçenekleri ;

Cep telefonundan giriş yapmak için TIKLAYINIZ

Bilgisayarlarınızdan web sohbet girişi yapmak için TIKLAYINIZ

Bilgisayarlarınıza mIRC Programı kurarak giriş yapmak için TIKLAYINIZ

Dünya chat

Dünya 7 kıtadan oluşmaktadır. Asya kıtası, Avrupa kıtası, Afrika kıtası, Antarktika kıtası, Avusturalya kıtası, Güney Amerika, Kuzey Amerika kıtası olarak 7 kıtadan oluşmaktadır. 8. Kıta olarak lanse edilen zealandia kıtası olarak belirlenmiştir. Dünyanın her kıtasından sohbet sayfamıza giriş sağlanmaktadır.

Sohbet sitemize en yoğun olarak giriş yapılan ülkeler ;

Amerika, Almanya, Hollanda, Rusya, Norveç, Kanada, İspanya, Arjantin, Avusturya, Avusturalya, Azerbaycan, Bahreyn, Lübnan, Belçika, Bosna Hersek, Bulgaristan, Suudi Arabistan, Cezayir, Çin, Pakistan, Danimarka, Fransa, Rusya, Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti, Hırvatistan, Özbekistan, Tacikistan, İran, İsviçre, Japonya, Yunanistan, Küveyt, Mısır,  Portekiz, Romanya, Türkmenistan, Ukrayna, Polonya olarak tespit edilmiştir.

Amacımız Dünyanın en büyük sohbet chat odaları olmaktır.

Bay – Bayan her kesimden herkes ile farklı sohbetler kurabilirsiniz. İster arkadaş olun, isterseniz sevgili olun, Her şekilde arkadaş edinebileceğiniz, sevgili bulabileceğiniz, sürekli sohbet ortamı yakalayacağınız sıcak bir ortam sizleri bekliyor.

Sizlerin en kaliteli ve güvenilir bir ortamda sohbet edebilmeniz için bu platformu kurduk. Nickinizi ( Rumuz ) yazarak saniyeler içerisinde bağlanıp sohbete başlayabilirsiniz.

DunyaChat.NET

Dünya Sohbet Chat

Saniyeler içerisinde sohbete bağlanın


Yazar: Yonetici

Görüntüleme: 201 defa

Kategori: Chat, Chat Odaları, dünya chat, dünya sohbet, Genel, Sohbet, Sohbet Odaları

Yayınlanma Tarihi: 05 Ocak 2022

4 Yorumlar
Ces

Dünya sohbet olarak güzel bir site kurmuşssunuz fakat biraz sade olmamış mı ? Önemli olan içeriktir biliyorum fakat biraz daha janjanlı olsun siteniz daha iyi olur bu benim size önerimdir.

HollyWood

bence sade ve güzel bir site , kafa karıştırmak yerine insanların işlerini kolaylaştırabilecek gerçek bir sohbet sitesi . başarılarınızın devamını dilerim

Baran

Gerçekten doğru dünyanın her yerinden chat yapmak için gelenler var. Azerbaycan dan birileri ile sohbet ettim. Hollanda dan amerikada n manitalar var harika

Cevap bırakın