izmir sohbet


İzmir

İzmir Sohbet Odaları konusuna başlamadan önce İzmir’i tanıyalım. İzmir, Türkiye’nin ege bölgesinde yer alan ve ülkenin en kalabalık 3. şehridir. 2020 yılı verilerine göre nüfus 4.394.694 kişidir. Dünya çapında ünlü olan İzmir ilimize her yıl gelen turist sayısı 1,5 – 2 milyon civarındadır. Özellikle kordon boyundaki fotoğraflık manzaraları ile bir cennet gibidir. Turistlik bakımından çok büyük öneme sahip olan İzmir ilinde oteller, tatil mekanlarının yoğun olduğu kıyı bölgeleri de meşhurdur. Havaalanı İzmir Menderes Havalimanı olarak geçmektedir. Meşhur olan yemekleri de vardır. Hem meşhur yemeklerini, hem ilçelerini, hem de katıldıkları sohbet odalarının hakkında bilgiler vereceğiz.

İzmir Sohbet Odaları

İzmirlilerin samimi insanlar olduğunu tüm Türkiye bilmektedir. Samimi dostluklar kurmanın tam zamanı. Samimi dostluklar kurmanız için bu platformunu sizler için hazırladık. Sizde İzmir’den insanlarla tanışmak samimi dostluklar kurmak için sohbet bölümünden giriş yapabilirsiniz. Sohbet odalarımızda hem özel hem de odalar genelinden yazıp hızlı bir şekilde sohbet etmeye başlayabilirsiniz. Kendi ilinize ait insanlarla tanışabilirsiniz. Bu özel bilgileri sizler için tasarlayıp bilgilerinize sunduk. Sohbet odalarımıza giriş yapan İzmirliler ile sizde sohbet etmeye başlayın.

 

İzmir Sohbet Odaları

Aliağa sohbet odaları

Balçova sohbet odaları

Bayındır sohbet odaları

Bayraklı sohbet odaları

Bergama sohbet odaları

Beydağ sohbet odaları

Bornova sohbet odaları

Buca sohbet odaları

Çeşme sohbet odaları

Çiğli sohbet odaları

Dikili sohbet odaları

Foça sohbet odaları

Gaziemir sohbet odaları

Güzelbahçe sohbet odaları

Karabağlar sohbet odaları

Karaburun sohbet odaları

Karşıyaka sohbet odaları

Kemalpaşa sohbet odaları

Kınık sohbet odaları

Kiraz sohbet odaları

Konak sohbet odaları

Menderes sohbet odaları

Menemen sohbet odaları

Narlıdere sohbet odaları

Ödemiş sohbet odaları

Seferihisar sohbet odaları

Selçuk sohbet odaları

Tire sohbet odaları

Torbalı sohbet odaları

Urla sohbet odaları

Meşhur Yemekler

  1. Boyoz
  2. Kumru
  3. İzmir köftesi
  4. Şevketi bostan
  5. İzmir tulumu
  6. Çığırtma
  7. Şambali
  8. Badem ezmesi
  9. Samsades

ilçeleri

İzmir ilinin toplama 30 tane ilçesi bulunmaktadır. Bunlar ; Aliağa, Balçova, Bayındır, Bayraklı, Bergama, Beydağ, Bornova, Buca, Çeşme, Çiğli, Dikili, Foça, Gaziemir, Güzelbahçe, Karabağlar, Karaburun, Karşıyaka, Kemalpaşa, Kınık, Kiraz, Konak, Menderes, Menemen, Narlıdere, Ödemiş, Seferihisar, Selçuk, Tire, Torbalı Urla.

Türkiye Sohbet Odaları


Yazar: Yonetici

Görüntüleme: 750 defa

Kategori: dünya chat, dünya sohbet, Sohbet, Sohbet Odaları

Yayınlanma Tarihi: 17 Ocak 2022

1 Yorumlar
Baran

İzmir kızları ile meşhurdur. Bence Türkiyenin en güzel kızları izmir de. Ayrıca Türkiye de en çok boşanan kişiler izmir de. Google den araştırabilirsiniz.

Cevap bırakın